Alina Boz’dan ‘Benim kocam var’ çıkışı

Alina Boz ile Umut Evirgen, geçtiğimiz aralık ayında Emirgan’da demirli olan bir gemide sade bir törenle az kişinin katılımıyla evlenmişti.

Çiftin yakın dostları ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşen törende; Boz’un şahitliğini Burak Can ve Cemre Beygüven üstlenirken, Evirgen’in şahitleri Özge Özpirinçci ve Fatih Terim olmuştu.

“BENİM BİR KOCAM VAR”

İkili, önceki akşam Nişantaşı City’s’de objektiflere yansıdı. ‘Tereddüt Çizgisi’ filminin ilk gösterimine giden çiftten Boz, basın mensuplarından dikkat çeken bir ricada bulundu:

“Her şey yolunda. Evlilik çok iyi gidiyor. Sizden ricam var; beni artık ne olur tek çekmeyin, benim bir kocam var. Onunla çekerseniz sevinirim”

“BİZ ÇOK MUTLUYUZ”

Nikâh öncesi ünlü isimlerle yaşadığı ilişkilerle magazin gündeminden düşmeyen Umut Evirgen, haklarında çıkan ‘boşanma’ haberlerine yönelik tepkisini şu şekilde dile getirmişti.

35 yaşındaki işletmeci, “Arkadaşlar kim olduğunu bilmiyorum ama internette saçma sapan haberler dolaşıyor. ‘Umut ve Alina boşanıyor! Bu evlilik yürümez’ gibi saçma sapan… Böyle haberlerin aslı yok, biz çok mutluyuz. Bu tür haberlere itibar edilmesin, görünce canım sıkılıyor” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x